Autorskie rozwiązania systemu
lojalnościowego STZ charakteryzują
się:

wieloplatformowością

różnymi typami nośników danych

różnymi kanałami dostępu

dowolnymi schematami wynagradzania klientów

Tworzymy i wdrażamy
wysokospecjalistyczne oprogramowanie
wspomagające zarządzanie
przedsiębiorstwem.

Systemy Klasy:

CRM (Customer Relationship
Management)

ERP (Enterprise Resource Planning)

Zaprojektujemy i wykonamy dla Twojej
firmy:

korporacyjne strony internetowe i
intranetowe

portale internetowe
aplikacje webowe
systey sprzedarzy internetowej

Tworzymy oprogramowanie zgodnie
ze Światowymi Standardami.

Kreatywna i ambitna grupa programistów sprosta każdemu wyzwaniu.

Jnnowacyjność naszych rozwiązań jest bezkonkurencyjna

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy skorzystać z formularza, lub podać Swój
nr. telefonu, pod którym nasz doradca
będzie mógł skontaktować się z Państwenw ciągu 24h.

telefon:

wyślij

»kliknij by wypełnić formularz

Essyo.pl
Essyo Sp. z.o.o.
ul. Chorzowska 12
44-100 Gliwice
tel/fax: +48 (32) 230 20 39
e-mail: bok@essyo.pl

NIP: 577-188-48-38
Regon: 152188655
KRS: 0000.222257

Staramy się aktywnie uczestniczyć w targach, wystawach i misjach gospodarczych na których prezentujemy nasze dokonania. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność uczestniczyć m.in. w niżej wymienionych imprezach:

Projekt dofinansowany z:

Promocja nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprzez udział w targach ATEI London 2010 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Styczniowe targi ATEI w Londynie to jedna z największych imprez europejskich branży rozrywkowej. Mieliśmy przyjemność zaprezentować na targach urządzenie naszej konstrukcji – Lucky Johnny – multimedialny stół do gry.

Lucky Johnny charakteryzuje sie nowoczesnym designem i równie nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Obsługa stołu i aktywny udział gracza w rozrywce jest możliwy dzięki zastosowaniu 40'' ekranu dotykowego. Automat został wyposażony zarówno w czytnik banknotów jak i wrzutnik monet, co pozwala na szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie rozgrywki.

Dzięki unikalnej technologii, elektroniczny poker zastępuje standardowy stolik w pubie (restauracji, centrum rozrywki) - istnieje możliwość położenia na matrycy napoju, lub innego przedmiotu bez wpływu na funkcjonalność stołu. Jednocześnie jest atrakcyjnym, w pełni multimedialnym, rozrywkowym automatem zarobkowym.

Równocześnie na stole może prowadzić grę 4 graczy, a kazdy z nich posiada własny licznik czasu gry jak i konto punktowe. Stali użytkownicy stołu mogą również korzystać z karty gracza, która umożliwia (dzięki zastosowaniu technologii bezprzewodowej) na zapamiętywania stanu punktowego konta gracza.

Zaprezentowane egzemplarze spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających, dlatego mamy zamiar uczestniczyć w kolejnej edycji targów.


Regionalny Program Operacyjny- realna odpowiedź na realne potrzeby

 • wartość projektu: 114 000.00zł
 • wartość dofinansowania: 68 400.00zł

 • Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie http://www.rpo.silesia-region.pl

  Projekt dofinansowany z:

  Promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych poprzez udział w targach EAS, Rome 2010 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

  Essyo uczestniczyło w targach branżowych EAS, Rome 2010 gdzie zaprezentowała pełną ofertę rozwiązań z zakresu urządzeń rozrywkowych jak i oprogramowania dla stołów multimedialnych.


  Regionalny Program Operacyjny- realna odpowiedź na realne potrzeby
  • - wartość projektu: 91 500.00zł
  • - wartość dofinansowania: 46 470.00zł

  Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie http://www.rpo.silesia-region.pl »

  Projekt dofinansowany z:

  Misja gospodarcza G.M.B.A. Sp. z o.o. poprzez udział w Targach - CeBIT Bilisim Euroasia 2009 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

  Essyo uczestniczyło w misji gospodarczej do Turcji, a dokładnie w CeBIT Belisim 2009. Podstawowym celem misji było nawiązanie kontaktów z ewentualnymi dostawcami urządzeń technicznych, z szczególnym uwzględnieniem azjatyckich producentów elektroniki przemysłowej.

  "Regionalny Program Operacyjny- realna odpowiedź na realne potrzeby"

  • - wartość projektu: 42 600.00zł
  • - wartość dofinansowania: 18 400.00zł

  Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie http://www.rpo.silesia-region.pl »

  Copyright © Essyo.pl 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone

  Nazwisko:
  Email:
  Telefon:
  Treść:
  Wyślij